ساخت غرفه و مراحل ساخت آن

تحویل مدارک به مدیر سالن : اولین مرحله جهت ساخت و شرو ع غرفه دریافت مجوز و نقشه ی سه بعدی از فضای ساخت غرفه می باشد . مدیر سالن با دریافت مجوز ها و نقشه ی سه بعدی فضای ساخت غرفه را مشخص و تحویل شخص اجرا کننده ی غرفه می دهد . سپس فضای ساخت غرفه با خط کشی و ابعاد  دقیق تحویل مجری خواهد شد و مهمترین تفاوت هایی که ممکن است در این مرحله به وجود بیاید  اختلاف ابعاد تحویلی از مدیر سالن و نمایشگاه با ابعاد طراحی شده جهت سازه می باشد.بنابر این مهم می باشد که حتما ابعاد و فضای تحویلی جهت غرفه سازی دقیقا چک شود و در صورت عدم هماهنگی پیگیری ها و رفع اشکال قبل از مرحله ی بعدی که کف سازی می باشد انجام بگیرد. 
مراحل ساخت غرفه
عملیات کف ریزی : عملیات کف ریزی به طور معمول از یک متریال جهت ایجاد اختلاف سطح حمایت می کند که در بیشتر مواقع از باکسهای چوبی و در مواقع لزوم که کف سالن با پستی بلندی های بسیاری همراه است از کفه های رگلاژی استفاده می شود و سپس پارکت یا موکت یا کفپوش مورد نظر بر روی آن نصب میگردد.در این مرحله حتما باید مسئول برق رسانی جهت تهیه و نصب انشعاب برق حضور داشته باشد.
نمونه مدل غرفه نمایشگاهی
نجاری : مرحله ی بعدی در غرفه سازی مرحله ی نجاری می باشد. در  مرحله نجاری افراد مشغول در این مرحله سازه ی غرفه را بر اساس نقشه فنی و جزئیات و ابعاد دریافتی از واحد طراحی و مهندسی سازه ی غرفه دریافت خواهند کرد و سازه ها را تهیه و جهت نمونه به محل غرفه انتقال می دهند. در مرحله ی نجاری یک سری نکات می باشد که رعایت این نکات ضروری می باشد . در زیر به تعدادی از این نکات اشاره خواهیم کرد : اجرای دقیق ابعاد و اندازه های سازه بر روی کف غرفه - مرتب و بدون اشکال بودن نمونه ی سازه و به صورتی دقیق که درز ها و شکاف ها با کمترین حد انجام پذیرد - تراز بودن سازه - چک کردن استحکام و مقاومت اتصالات - در زمان معین و دقیق کار را به پایان رساندن - توجه به زیبا سازی غرفه 
مراحل ساخت غرفه نمایشگاهی
پس از به پایان رساندن  مرحله نجاری و ساخت سازه به شروع مرحله ی نقاشی خواهیم رسید. مرحله نقاشی نیز خود دارای مراحلی اعم از مراحل زیر می باشد که تمامی این مراحل باید با دقت و توجه بالا انجام شود .بتونه کاری و رفع درزهای نجاری سازه ی ساخته شده / سمباده کاری / آستر کاری / لکه گیری / سمباده کاری / رنگ آمیزی دو مرحله ای / و در پایان رنگ آمیزی غرفه
مراحل بعدی در ساخت یک غرفه  مناسب و مجهز با کمترین ایرادات شامل نظافت  و بررسی تجهزات توسط تیم مخصوص جهت این کار – برق کاری و کامل کردن روشنایی فضا و در صورت نیاز نصب استیکرها و بنر های مناسب با کسب و کار می باشد . 

نمونه مدل غرفه نمایشگاهی

اطلاعات تماس
آدرس: تـــهران ، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، مجتمع تجاری صدف، طبقه دوم اداری، واحد ۲
 تلفن تماس: 02188880560  و  02188797301
 شماره همراه: 09126052412
 پست الکترونیک: info @ afandak.net
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه معماری آفنداک می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح